Regulamin

 1. W celu umówienia wizyty należy zarezerwować termin telefonicznie lub osobiście, informując groomera o stanie szaty i zdrowiu psa. Jeśli to pierwsza wizyta pieska w salonie prosimy o poinformowanie o tym fakcie w celu zarezerwowania dla pupila większej ilości czasu, żeby przyzwyczaić go do zabiegów pielęgnacyjnych.
 2. W wypadku odwołania wizyty prosimy o kontakt telefoniczny minimum dzień wcześniej. W przypadku nie przybycia na umówioną wizytę bez odwołania, ponowne umówienie będzie możliwe tylko po dokonaniu wcześniejszej przedpłaty +100% za wizytę (100% usługi, która nie została wykonana).
 3. Prosimy o punktualne przyprowadzanie i odbieranie swoich pupili. Każde spóźnienie, o którym salon nie został poinformowany powyżej 15 min., wiąże się z odwołaniem wizyty.
 4. Bezpośrednio przed wizytą w salonie prosimy nie karmić psa oraz zapewnić mu dłuższy spacer w celu załatwienia wszystkich potrzeb fizjologicznych.
 5. Przed trymowaniem piesek nie powinien być kąpany (minimum 1 tydzień).
 6. Usługi wykonywane są bez podania jakichkolwiek środków farmakologicznych i przemocy wobec zwierząt. Nie przyjmujemy psów, którym przed wizytą zostały podane jakiekolwiek środki uspokajające.
 7. W salonie wykonujemy tylko kompleksowe usługi obejmujące: profesjonalną kąpiel, czesanie, stylizację fryzury, strzyżenie/trymowanie, skracanie pazurków, czyszczenie uszu i okolic oczu.
 8. Rozczesywanie mocno skołtunionej okrywy jest usługą dodatkowo płatną, cena ustalana jest indywidualnie na miejscu po obejrzeniu pieska.
 9. W przypadku bardzo mocno skołtunionej okrywy wcześniej ustalona fryzura może ulec zmianie- liczy się przede wszystkim dobro i komfort psa.
 10. W salonie używane są tylko profesjonalne kosmetyki dla psów posiadające atest.
 11. Po każdym kliencie stanowisko pracy oraz narzędzia są poddane dezynfekcji i sterylizacji.
 12. Właścicieli psów agresywnych prosimy o informowanie personelu o możliwości ugryzienia i zabezpieczenie psa kagańcem. Jeśli mimo założonego kagańca pies nie daje się opanować, groomer ma prawo zrezygnować z wykonywania dalszych etapów usługi i pobiera opłatę adekwatną do wykonanej pracy i poświęconego czasu.
 13. Dla ułatwienia pracy groomera i skrócenia czasu wykonywanej usługi psy strzyżone są bez obecności właściciela. Pod nieobecność właściciela pies jest spokojniejszy i chętniej współpracuje z groomerem.
 14. Nie zaleca się wizyt suczek w czasie cieczki ze względu na higienę i komfort innych klientów salonu.
 15. Groomer nie ponosi odpowiedzialności za pogorszenie stanu zdrowia psa, którego właściciel zataił istnienie następujących chorób: zaziębienia, padaczki, chorób serca i układu krwionośnego, chorób skóry o podłożu alergicznym, zmian na skórze oraz guzkach, chorób zakaźnych – nie przyjmujemy chorych psów!
 16. Psy stare, chore, po zabiegach, bojaźliwe oraz niezrównoważone psychicznie strzyżone są wyłącznie na żądanie właściciela i na jego odpowiedzialność.
 17. Zwalczanie insektów jest obowiązkowe i wykonywane na koszt właściciela psa bez wcześniejszego uzgodnienia.
 18. Pies przyprowadzony do salonu musi bezwzględnie posiadać aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie, w przeciwnym razie groomer może odmówić wykonania usługi.
 19. Pies w naszym salonie zostaje wydany wyłącznie osobie, która go przyprowadziła lub przez nią wskazanej.
 20. Salon ma prawo do wykorzystania wizerunku psa w celach promocyjnych i reklamowych.